Opinie klientów

Michał na wszystkie pytania odpowiadał z cierpliwością, zaangażowaniem i niespotykaną otwartością. Zaraził nas swoją dojrzałością przy planowaniu i ustanawianiu kolejnych celów biznesowych. Jako menedżer z czystym sercem i radością chciałbym polecić Michała jako idealnego kandydata do spotkań motywacyjnych, warsztatów z planowania i budowania marki osobistej.

Bartosz Siudak ~ Kierownik 1 Oddziału BZ WBK w Gdańsku
Bartosz Siudak – Kierownik 1 Oddziału BZ WBK w Gdańsku

Michał Kanarkiewicz cechuje się dużą wiedzą merytoryczną w prezentowanym przez siebie temacie. Warsztaty, które prowadził były atrakcyjne dla uczestników, a prezentowane przez niego treści były spójne i zrozumiałe dla każdego. Jego sposób prowadzenia zajęcia z pewnością był niekonwencjonalny, a jego podejście do tematu szachowego jest nieprzeciętne i interesujące – nie tylko dla osób związanych z tematyką szachową, ale również dla laików w powyższym temacie. Nasze oczekiwania zostały w pełni spełnione i z przyjemnością możemy polecić Michała Kanarkiewicza jako profesjonalistę godnego zaufania.

Ernst & Young Consulting

Pan Michał jest człowiekiem z ogromną pasją do gry w szachy, którą w umiejętny sposób zaraża zarówno całą publiczność jak i pojedyncze osoby. Szeroka wiedza i horyzonty, dar prezentowania, liczne elementy interaktywne oraz umiejętność znajdywania paraleli pomiędzy szachami a światem biznesu – sprawiają, że jego wystąpienia stanowią dużą wartość dodaną dla spotkań branżowych o bardzo różnorodnej tematyce. Otwartość, profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista powodują, że współpraca z Panem Michałem jest nie tylko przyjemnością, ale i źródłem nowych inspiracji. Polecam.

Anna Bałdyga – Project Manager Blue Business Media

Michał Kanarkiewicz urozmaicał czas Uczestnikom i Prelegentom marcowej konferencji I love Marketing & Social Media stoiskiem szachowym. Stoisko wzbudzało duże zainteresowanie Uczestników, zainteresowanych szybką partyjką szachów i kontaktem z aktywnym Wystawcą, jakim był Michał. Udział w zabawie przy stoisku szachowym był także dobrą okazją, by nawiązać nowe kontakty i spotkać swoich ulubionych Prelegentów podczas nauki gry w szachy.

Cezary Lech – CEO Sprawny Marketing

Z Michałem współpracuję od początku 2017r. Początkowo przy projekcie szkoleniowym „Pierwszy Ruch” a następnie m.in. przy okazji pisania rozdziału do książki Michała – „Lekcja strategii”.
W trakcie współpracy Michał okazał się przede wszystkim osobą łączącą w sobie – niesamowitą energię do działania z doskonałym poziomem organizacji swojego czasu i pracy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest prawdziwym Nauczycielem – człowiekiem z pasją, inspirującym innych swoją wizją wprowadzania szachów do domów, szkół i biznesu. Co ważne przy całej swojej energii i zaangażowaniu, Michał pozostaje bardzo rzetelnym partnerem biznesowym. Jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, konkretną oraz potrafiącą doskonale zarządzać swoim czasem.

Leszek Badurowicz

Miałam przyjemność prowadzić z Michałem warsztat z zakresu strategicznego myślenia dla menedżerów. W trakcie całego warsztatu Michał był bardzo uważny na potrzeby i oczekiwania uczestników, zauważał, świetnie interpretował oraz omawiał ich zachowania oraz podjęte decyzje, a także trafnie przekładał zaobserwowane zależności na realia pracy menedżerów. Polecam Michała jako trenera w obszarze strategicznego myślenia – jego wiedza, doświadczenie i umiejętności w tym obszarze są bardzo inspirujące i wspierające w codziennym działaniu.

Sylwia Królikowska – trener biznesu, konsultant